Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přijímáme objednávky Po-Ne - Betonové ploty
Jdi na obsah Jdi na menu

Betonové ploty

betonový plot oboustranný přední stranabetonový plot oboustranný zadní strana

img_5755.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Betonové ploty

typ desky jednostranné,

desky oboustranné +

sloupky hladké,

sloupky jednostranné

i nově oboustranné, přírodní a barevné provedení.

Zajišťujeme rychlou a levnou dopravu po celé ČR! Ceny platné do změny cen výrobce 

Rychlé dodání do týdne po celé ČR!!! Poptejte na telefonu 601581881 nabídka s dopravou k Vám do 5. minut.

  Ceníky betonových plotů:

  

vystrizek.jpgplotová deska rovná šedáplotová deska rovná pískováplotová deska rádius šedáplotová deska rádius pískováplotová deska rádius mřížka šedáplotová deska rádius mřížka písková                                       

 

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

CHARAKTERISTIKA A POPIS BETONOVÉHO PLOTU

Betonové ploty jsou vyráběné vybrolitou technologii s přidáním průmyslové armatury a použitím certifikovaných surovin do betonu a proto mají betonové ploty tak dobré vlastnosti, pevnost, tvrdost, odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu, vodě atd.

vystrizek3.jpg

 

JAK MANIPULOVAT S BETONOVÝMI PLOTY:

Při manipulaci a převozu betonového plotu je nutné dodržet následující pravidla, aby nedošlo k poškození betonového plotu. Plotové dílce je nutno skladovat, přenášet a převážet pouze ve svislé poloze. Při skladování a převozu je nutné mít pevnou základnu pod deskou a musí být zabezpečená proti pohybu. Při přenášení desku uchopíme za boční strany, ne za ozdobné konce a stále udržujeme svislou polohu desky.

JAK MONTOVAT BETONOVÉ PLOTY:

  1. Vytyčení a vyměření trasy betonového oplocení a rozvržení umístění sloupků betonového plotu s ohledem na rozmanitost terénu. Středy děr jsou 205cm. Dále si pomocí kolíků vytyčíme směr a trasu, pomocí provázku zajistíme výšku plotu.
  2. Vyhloubíme výkopy pro usazení sloupků podle jejich rozměru jak šířky tak i délky sloupku. Sloupek se usadí do hloubky dle zvolené výšky plotu. Poté sloupky usadíme a zajistíme v kolmé poloze a provedeme jejich zasypání zeminou pokud to okolnosti dovolí. Jinak doporučujeme jejich zabetonování.

Nasuneme spodní dílce ( je možno použít pro ulehčení 2m dlouhou vodováhu, či jiný materiál v délce 2m, která nahradí desku) provedeme případné dorovnání sloupku a poté můžeme nasunout ostatní plotové dílce. V případě potřeby se může použít těsnící pěna, která vyrovná a zároveň zajistí desky proti pohybu.

 

 

 

 

 

Zajišťujeme levnou dopravu po celé ČR! K výše uvedeným cenám bude připočtena doprava. Pro nacenění dopravy si vypište počty ks jednotlivých druhů + místo dodání a zašlete vše na email info@nejlevnejsicihly.cz. Do 24. hodin budete znát cenu dopravy.

 

Jak dále objednat? Zašlete objednávku na email: objednavka@nejlevnejsicihly.cz kde uveďte: druh objednaného zboží, počet, místo dodání a telefon. Po uhrazení zálohové faktury Vám bude zboží doručeno po vyrobení do 2. pracovních dnů. Termín dodání nyní je cca 3-10 týdnů dle druhu.

Tel pro informace k objednání: 601 581 881

Zadní strana desky oboustranné

 

 

 

 

 

 

Zadní strana deska oboustranná

 Fotky betonových plotů klikněte zde_

Nebojte se plot zkrášlit tím, že například sloupek nastříkáte kontrastní černou nebo jinou barvou na beton....betonový plot černo bílý

 

Rubriky