Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přijímáme objednávky Po-Ne - Betonové výrobky - Nášlapy a výseče
Jdi na obsah Jdi na menu

Nášlapy a výseče

 

Chodníkové výseče 

Chodníkové výseče

Chodníkové výseče se vyrábí o rozměru Ø50,Ø60,Ø70,Ø80,Ø100,Ø120cm. Výseče jsou vhodné k vytvoření cestiček a chodníků v zatravněných plochách. Vzájemnou kombinací s ostatními prvky lze vytvořit plochy s vysokým estetickým účinkem.
 

Kruhové nášlapy 

Kruhové nášlapy

Kruhové nášlapy se vyrábí o rozměru Ø40, Ø50, Ø60, Ø70, Ø80cm. Jednotlivé dlaždice se používají na vytvoření tzv. šlapákového chodníku. Jsou vhodné kdekoli do zahrady, do trávníků, apod.
 
Nášlap JETTY 

Nášlap JETTY

Nášlap Jetty se používají na vytvoření tzv. šlapákového chodníku. Jsou vhodné kdekoli do zahrady, do trávníků, apod. Vyrábí se pravá a levá stopa.
 
Nášlap LUNA 

Nášlap LUNA

Nášlapy Luna je možné použít na lemování dlažby, nebo jako nášlapy do trávníku. Vyrábí se o rozměru 40x40/5
 

Schodové výseče 

Schodové výseče

Tento schodišťový prvek se vyrábí o rozměru Ø70/20cm. Schodová výseč v kombinaci s chodníkovou výsečí vytvoří velmi zajímavou cestičku nebo chodník všude tam, kde je nutno překonat výškový rozdíl ploch. Výšku jednotlivých stupňů lze měnit dle potřeby zapuštěním segmentů do terénu, kdekoli do zahrady, do trávníků, apod.
 
 
 
Všechny výrobky uvedené na této stránce lze vyrobit v jakémkoli vymývaném vzoru .
Jak  objednat? Zašlete objednávku na email: objednavka@nejlevnejsicihly.cz kde uveďte: druh objednaného zboží, počet, místo dodání a telefon. Po uhrazení zálohové faktury Vám bude zboží doručeno do 2. pracovních dnů.

Tel pro informace k objednání: 601 581 881