Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přijímáme objednávky Po-Ne - Betonové výrobky - Nášlapy a výseče
Jdi na obsah Jdi na menu

Nášlapy a výseče

Výseče chodníkové a schodové, nášlapy kruhové, nášlapy Luna či Jetty z vymývaného betonu

Nášlapy jsou betonové dlaždice ve tvaru výseče, kruhu či šlápoty ve vymývaném betonu. Jsou vhodné k vytvoření cestiček a chodníků v zatravněných plochách a zahradách.
Vzájemnou kombinací i s ostatními prvky lze vytvořit plochy s vysokým estetickým účinkem.
Ke každému rozměru výseče vyrábíme začáteční a koncový kus.

Chodníkové výseče

Chodníkové výseče 
Chodníkové výseče se vyrábí o rozměru Ø50, Ø60, Ø70, Ø80, Ø100, Ø120cm. Výseče jsou vhodné k vytvoření cestiček a chodníků v zatravněných plochách. Vzájemnou kombinací s ostatními prvky lze vytvořit plochy s vysokým estetickým účinkem. 
Cena bez DPH od 208.85 Kč
 
 

Kruhové nášlapy

Kruhové nášlapy 
Kruhové nášlapy se vyrábí o rozměru Ø40,Ø50,Ø60,Ø70,Ø80cm. Jednotlivé dlaždice se používají na vytvoření tzv. šlapákového chodníku. Jsou vhodné kdekoli do zahrady, do trávníků, apod. 
Cena bez DPH od 195.17 Kč
 
 
 

Nášlap JETTY

Nášlap JETTY 
Nášlapy Jetty ve vymývaném betonu se používají na vytvoření tzv. šlapákového chodníku. Jsou vhodné kdekoli do zahrady, do trávníků, apod. Vyrábí se pravá a levá stopa.
Cena bez DPH od 180.58 Kč
 
 

Nášlap LUNA

Nášlap LUNA 
Nášlapy Luna je možné použít na lemování dlažby, nebo jako nášlapy do trávníku. Vyrábí se o rozměru 40x40/5
Cena bez DPH 217.06 Kč
 
 
 

Schodové výseče

Schodové výseče 
Tento schodišťový prvek se vyrábí o rozměru Ø70/20cm. Schodová výseč v kombinaci s chodníkovou výsečí vytvoří velmi zajímavou cestičku nebo chodník všude tam, kde je nutno překonat výškový rozdíl ploch.  
Cena bez DPH od 1 197.00 Kč
 
 
 

 Jak objednat? Zašlete objednávku na email: objednavka@nejlevnejsicihly.cz kde uveďte: druh objednaného zboží, počet, místo dodání a telefon. Po uhrazení zálohové faktury Vám bude zboží doručeno dle předem dohodnutého. Pokud je zboží skladem tak doba dodání cca do 2. pracovních dnů, dle velikosti objednávky.

Tel pro informace k objednání: 601 581 881